#1 2008-12-17 10:03:06

Hika

Lahoo

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Między ziarnami ryżu

Niewielka czarna postać kierowała się na dół kontynentu polami ryżowymi. Dlaczego właśnie tą stroną?
-"To jedyna dorga jaką mogłem wybrać" - pomyślał czarodziej. - "Za naszą wioską znajdują się góry. Nie mógłbym się  przez nie przedostać... Sam nie wiem... Dokąd iść..." - Odkąd wyruszył minęło już sporo czasu. Zmęczenie zaczęło o sobie dawać znać... - "Nie mogę tu pozostać... Wszędzie pełno jest wody..." - pomyślał, jednak zaraz zmęczenie było już silniejsze od niego samego. Czarodziej upadł twarzą wprost w podmokłe tereny ryżowego pola...

Offline

 

#2 2008-12-25 20:19:53

Kenny

Suna

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Między ziarnami ryżu

Jego odpoczynek nie trwał jednak długo. Silna, męska ręka pociągnęła go za kark ku górze podnosząc z ziemi:" Co tu robisz parszywy handlarzu?!" Zapytał ktoś zza jego pleców dziwnym obcojęzycznym akcentem...

Offline

 

#3 2008-12-26 18:47:26

Hika

Lahoo

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Między ziarnami ryżu

Chłopak otworzył oczy i z przerażeniem spojrzał za siebie, na ciemnoskórego elfa. - J-ja nie jestem handlarzem proszę pana! - wycedził z przestrachem i jakby na "potwierdzenie" jego słów z kieszeni wypadło mu kilka monet i cztery, kolorowe kamyczki.

Offline

 

#4 2008-12-27 00:07:27

Kenny

Suna

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Między ziarnami ryżu

"Proszę pana?" Powtórzył Elf z niesmakiem :"CO to jest 'prosze pana'? To dobre czy złe?" Zapytał poddenerwowany:" Nie ważne.. Jesteś handlarzem! łrzesz jak pies! sprzedajesz drogocenne kamienie..." Jego wzrok skierował się na leżące w wodzie kamienie:" Ifeny dziś nie ma, zjeżdżaj stąd!" Krzyknął i wyciągnął miecz.

Offline

 

#5 2008-12-28 19:16:18

Hika

Lahoo

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Między ziarnami ryżu

http://www.iceland.pun.pl/_fora/iceland/avatars/14.jpg



Chlopak odruchowo zasłonił się rękami. - A-Ale... Ja nie kłamię! Przysięgam! Jestem wędrowcem, nie handlarzem... Szukam człowieka, który posiada kryształ życia...!

Ostatnio edytowany przez Hika (2008-12-28 19:20:34)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuudengaara.pun.pl www.death-note-pbf.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.509.pun.pl