#1 2008-12-11 19:02:33

Ivy

Eve

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 32
Punktów :   

Pola ćwiczeń

Pola ćwiczeń są miejscem, gdzie wojownicy doskonalą swoją zdobytą na tenningach wiedzę. Tak tez czynił Eve bezgranicznie pogrążony w myślach i skupiony na działaniu. Właśnie ćwiczył nową taktykę kontrataku zwaną S64. Polegała ona na tym, by odpowiednio obezwładnić człowieka nacierającego na wojownika np. z mieczem, przy użyciu jednej ręki. Eve świeczył koncentrację siły w ręce próbując utrzymać na niej swoj ciężar ciała stojąc na niej...Stał tak przez dłuższą chwilę aż wkrótce po wykonaniu zgrabnego piruetu znalazł się na powrót na swoich nogach. Strzepując resztki ziemi z ręki powiedział:" 1 godzina i 14 minut..." To był dokładny czas jaki spędził w takiej pozycji...:"Jeszcze trochę.." Powiedzial powracając do ćwiczenia...

Offline

 

#2 2008-12-14 11:24:06

Kei

Luna

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Po krótkim czasie na polach ćwiczeń pojawiła się postać. Zdawała się nie zwracać zbytniej uwagi na ćwiczącego chłopaka, aby go nie rozproszyć. - "No, no... S64...?"- pomyślał nieznajomy, uśmiechając się nieznacznie pod nosem i zerkając na niego spod przymkniętych powiek. - "Chętnie kiedyś z nim potrenuję..."
Z tymi myślami, bohater udał się na drugi koniec pola, aby w spokoju trenować swoją technikę. Technikę nazwaną przez niego "Pieczęcią piekieł".
Stanął na przeciw jakiegoś starego drzewa, które uprzednio sobie upatrzył. Drzewo nie miało liści i znajdowało się na podsypanym żwirem okręgu. Bylo to jedyne bezpieczne miejsce, które nie groziło w tym przypadku pożarem.
Mężczyzna jednym ruchem wyciągnął z pochwy fioletowo-czarną katanę, unosząc ją ku niebu. Przyłożył palec do jej czubka, schodząc niżej, dotykając zimnej stali boku, nie ostrza, by nie przeciąć sobie palca. Za jego ruchami tworzyły się maleńkie wzory jakby kwiatów, które dochodząc do końca poczęły powoli przemieniać się w ogień. Chłopak potrząsnął mieczem, aby go zdusić. - "A teraz szybciej..." - pomyślał, i wykonał to samo, co poprzednio tylko ze zdwojoną szybkością: przejechał dłonią wzdłóż ostrza na którym natychmiast powstał płomień i z rozpędu uderzył płonącym mieczem w drzewo, które rozpadło się na dwie połowy i zajęło ogniem...

Offline

 

#3 2008-12-16 20:55:02

Ivy

Eve

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Huk, ktory powstał usłyszał Eve niespokojnie sie rozglądając :"A to co..?" Pomyślał siadając skrzyżnie pod drzewem i obserwując buchajace z dala płomienie...

Offline

 

#4 2008-12-17 10:28:38

Kei

Luna

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Mężczyzna pokiwał głową. - "Dobrze, że jeszcze ją pamiętam..." - pomyślał, obserwując w skupieniu palące się drzewo, które natychmiast zgasło, kiedy bohater zadzwonił srebrnymi dzwonkami, które przywiązane miał do paska. - "Teraz Lustro Feniksa..." - pomyślał, wykonując przedziwne pieczęci dłońmi, które po ułożeniu w znak trójkąta zaczęły płonąć. Po chwili cała jego sylwetka stanęła w żywym ogniu...

Offline

 

#5 2008-12-21 12:50:04

Katsumi

Ira

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Nieopodal całej sytuacji pod drzewem medytowała dziewczyna. Zapach dymu jednak jej przeszkodził : Co jest u licha? - zastanawiała się dziewczyna dusząc się dymem - Co ten koleś wyprawia? - Przesunęła wzrok w bok i ujrzała Eve jednego z lepszych wojowników w wiosce. Nigdy nie rozumiała fascynacji swej przyjaciółki jego osobą. Cóż z tego że był dobry? jak wielu innych w wiosce, nawet nie sądziła by był on przystojny...

Offline

 

#6 2008-12-21 20:22:08

Ivy

Eve

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Eve natychmiast machnął ręką 'ku pomocy' dla żywej pochodni zalewając postać wodą i gasząc płomienie:"Piroman, czy jak..?" Zapytał sam siebie poczym podszedł do niedawno zauważonej dziewczyny:"Cześć..Widziałaś tego gościa? Kompletnie postradał zmysły..."

Offline

 

#7 2008-12-21 20:29:34

Katsumi

Ira

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

O witaj! tak... To było zadziwiające widowisko.. - przyznała patrząc mu głęboko w oczy, dopiero teraz dostrzegła jak bardzo są ładne

Offline

 

#8 2008-12-21 20:52:07

Ivy

Eve

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

"Wybacz..." Zaczął młodzieniec kłaniając się nisko:" Nie przedstawiłem się. Jestem Eve. Coprawda mieszkamy w tej samej wiosce lecz nigdy nie miale z tobą przyjemności, o pani.." Jego uśmiech był ciepły i szarmancki...

Offline

 

#9 2008-12-21 21:09:13

Nicolas

Yamistis

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

"No no no...kogo my tu mamy..." Zawołał ktoś z daleka. Nagle jakby z powietrza pojawił się młodzieniec stojąc tóż przed parą:"Witaj Eve, czyżby nowa panna lecąca na twoje uroki?" Zapytał złośliwie poczym powiedzial:"Nie przejmujcie sie mną..Przyszedłem sobie poświczyć.." Usmiechnął sie do pary poczym odszedł kilka kroków i usiadł na trawie, poczym zaczął wyjmowac z torby różnego rodzaju narzedzia...

Offline

 

#10 2008-12-21 21:15:06

Katsumi

Ira

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Dziewczyna przewróciła oczami słysząc tekst chłopaka. Cieszyła się że Eve łatwo nie zauważy że mu się bacznie przygląda od czego ma się maskę? " Jestem Ira miło mi Eve. Wiele o tobie słyszałam..." powiedziała lekko podnosząc kąciki ust. Efekt był taki że to co zrobiła nawet przypominało uśmiech

Offline

 

#11 2008-12-21 21:32:03

Ivy

Eve

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

"Milo mi..." Powiedział Eve dotykając delkiatnie policzka dziewczyny:"Ira, dlaczego nosisz maskę?" Zapytał jakby bojąc się, że naruza jej prywatność...

Offline

 

#12 2008-12-21 21:35:50

Nicolas

Yamistis

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Tymczasem obok dyskutującej pary, młodzieniec, ktory przyszedł to przed chwilą zdażył juz wyciągnąć trzy cześci metalowej rurki, które teraz łączy ze sobą...

Offline

 

#13 2008-12-21 21:49:49

Katsumi

Ira

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Och... To... Po prostu... Tak jest lepiej - powiedziała nieco zmieszana

Offline

 

#14 2008-12-21 21:51:53

Ivy

Eve

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

"Masz jakąś bliznę?" Zapytał zaniepokojony poczym natychmiast dodał:"Wporzadku, przepraszam ,ze wypytuje..."

Offline

 

#15 2008-12-21 22:02:45

Katsumi

Ira

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pola ćwiczeń

Nie to nic z tych rzeczy... taka moja mała zachcianka... dodaje mi tajemniczości - powiedziała ponętnym głosem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shippuuden.pun.pl www.eurora.pun.pl www.dasta.pun.pl www.mibmnst.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl